5 základních tipů pro investice do nemovitostí

Pokud právě začínáte investovat do nemovitostí, zjistíte, že je toho hodně co se naučit. Investice do nemovitostí je komplikovanější než investování do akcií kvůli finančním, právním a rozsáhlým požadavkům na povinnou péči. To je důvod, proč je dobré dát si solidní vzdělání dříve, než si zakoupíte svůj první investiční nemovitost.investice do nemovitostí

Nicméně předtím, než získáte svůj pokročilý stupeň, je dobré se seznámit se základy. K tomu je zde 5 základních tipů pro investování do nemovitostí.

1. Umístění

Stará slova „místo záleží“ je nejpřesnější, pokud jde o investice do nemovitostí. Předtím, než budete muset zaplatit zálohu a uhradit značné množství dluhů na nemovitosti, ujistěte se, že je v dobrém místě.

Podívejte se na nejhorší dům na nejlepší ulici. To je princip, na který narazíte, když se ponoříte do dalšího investování do realit.

Chcete investovat do nejhoršího domu na nejlepší ulici, protože vám dává příležitost stavět spravedlnost. Je to nemovitost ve velké čtvrti („nejlepší ulice“), která potřebuje nějakou práci („nejhorší dům“). Můžete investovat nějaké peníze, abyste ho opravili a prodávali to někomu jinému, kdo chce v příhodném místě dům připravený k pohybu. Profesionální realitní investoři nazývají toto „fixování a převrácení“.

2. Podívejte se na velkoobchodní vlastnosti

Investice do nemovitostí jsou stejně jako investování na akciovém trhu alespoň jedním způsobem: hledáte nejlepší obchod. Pokud jste důvěřivý investor na akciovém trhu, pravděpodobně nebudete kupovat příliš mnoho akcií na jejich vysoké úrovni, pokud máte v plánu držet je po dlouhou dobu. Místo toho budete dodržovat zásadu Warren Buffet, že se dostanete chamtivý, když se všichni ostatní budou bát. Kupujete akcie, které jsou zbité a vydělat peníze, když se obrátí.

To je to, co chcete udělat, pokud jde o investice do nemovitostí. Vyhněte se placení „plné ceny“ nemovitostí. Místo toho se podívejte na tzv. Velkoobchodní nemovitosti, které jsou nabízeny za přísnou slevu. Jistě, pravděpodobně budou potřebovat nějakou práci. Spusťte čísla a zjistěte, zda investice do rehabilitace stojí za konečnou prodejní cenu.

Jak bylo uvedeno v článku ThinkConveyance: „Můžete snadno investovat 20 000 dolarů do nemovitosti a dvakrát tolik zvýšit prodejní cenu. To je důvod, proč je investice do nemovitostí tak atraktivní pro investory, kteří chtějí maximalizovat návratnost investic. “

3. Porozumět daňovým výhodám

daňovým výhodám

Lidé, kteří vedou naši vládu, chtějí, aby soukromí investoři poskytovali bydlení pro lidi. Je to proto, že vědí, že pokud soukromí investoři neposkytnou bydlení, za to bude odpovědná vláda.

Za tímto účelem strýc Sam nabízí investorům s nemovitostmi významné daňové výhody. Nejvýznamnějším přínosem je pravděpodobně odepsání odpisů. Když si koupíte investiční nemovitost, která zahrnuje budovu, můžete odepsat odpisy této budovy jako daňový odpočet. Budete se muset poradit se svým daňovým poradcem, ale v podstatě můžete očekávat, že byste znehodnotili obytnou budovu starší 27 let a komerční budovu přes 39 a půl roku.

Mějte na paměti, že IRS zobrazuje vaše úsilí o investice do nemovitostí jako podnik, takže si můžete také uplatnit nárok na „nezbytné a běžné“ odpočty, které podnikatelé berou, včetně hypotečních úroků, pojištění a výdajů na údržbu. Znovu je dobré poradit se svým daňovým poradcem ohledně specifik.

4. Kontrola kreditní zprávy

Jste více než pravděpodobné, že budete muset půjčit peníze na nákup nemovitostí. To je důvod, proč byste měli zkontrolovat své kreditní zprávy, než začnete investovat do nemovitostí.

Máte-li problémy s vaší kreditní zprávou, které jsou chyby, můžete je vyřešit co nejrychleji. Máte-li problémy, které jsou oprávněné, budete potřebovat zlepšit svůj kredit.

Jednoduše řečeno, banky vám nepůjčou peníze za nemovitost, která není primárním bydlištěm, stejně jako vám půjčí za svůj domov. To je důvod, proč musí být váš kredit velkolepý.

5. Použijte pravidlo „1%“

Pokud plánujete koupit nemovitost, kterou si najmete jednoho nebo více nájemníků, použijte „Pravidlo 1%“, když se rozhodnete, zda nemovitost stojí za cenu, kterou za ni zaplatíte.

Pravidlo 1% pouze uvádí, že majetek produkující příjmy musí produkovat 1% z ceny, kterou za něj zaplatíte každý měsíc. Například, pokud se podíváte na nákup nemovitosti za 150 000 dolarů, pak měsíční výnos z pronájmu by měl být 150 000 x 1% = 1 500 USD.

Hypoteční kalkulačka

Balení to

Investice do nemovitostí nabízí potenciál pro báječné návratnosti. Lidé se však také bankrotili investováním do nemovitostí. Ujistěte se, že víte, co se týká, než začnete.

You may also like...